2

Internetinė televizija tau, web dizaineri

2011/11/18 Autorius Kategorija Media

Internetinė televizija

Taigi, net ir tokie užimti žmonės, kaip web dizaineriai, kartais ilsisi, o gal net žiūri televiziją.
Pastarasis užsiėmimas - lyg ir beprasmis laiko švaistymas, nes dažniausiai televizijos nerodo nieko naudingo, o ypač dominančio aptariamos specialybės aistruolius.
Naršydamas Youtube platybėse užtikau kelis epizodus, taip ir besivadinančius - Web Design, o vėliau - ir visą internetinę televiziją This Week in Web tv Network. Ši internetinė televizija laidas talpina Youtube, o galima rinktis iš tokių kanalų kaip startup’ai, socialinė media ar video žaidimai.
Kadangi šis straipsnis apie web dizaino kanalą, tai galiu pasakyti, jog peržiūrėjęs kelias laidas, manau, kad reikalas yra įdomus.
Laidos vedėjas puertorikietis, dirbantis JAV, Jose Caballer yra pripažintas ir įvairiausių apdovanojimų pelnęs interneto dizaineris, turintis savo dizaino agentūrą The Groop. Jis dirbo su tokiais klientais, kaip Sega, Microsoft, Wieden + Kennedy, WK Tokyo Lab, Sony Music, Warner Music, Art Center College of Design, Nike and Live Earth. Dabar dėsto skaitmeninę media ir dizainą menų centre Dizaino kolegijoje Pasadenoje.
Pasirodo, kad  šis charizmatiškas vedėjas savo specialybę išmano praktiškai ir teoriškai, todėl laida verta dėmesio.
Ši internetinė televizijos laida išeina kartą per savaitę, kaip ir supratome iš pavadinimo, antradieniais. Laidos trukmė pirmose laidose maždaug 30 minučių, vėlesni epizodai tęsiasi ilgiau nei valandą. Kol kas išleisti 44 epizodai. Mano nuomone, dauguma iš jų suteikia įvairiapusių žinių apie web dizainą. Laida susideda iš 2 dalių. Pirmoje kalbinamas svečias interneto dizaineris, aptariama tema, kurios ekspertas yra laidos svečias . Antroje laidos dalyje svečias ir laidos vedėjas vertina žiūrovų atsiųstų interneto puslapių dizainus, bei sprendžia, ar dizainas skęsta, ar plaukia, kitaip tariant, kaip kokybiškai atliktas interneto puslapio sprendimas. Laidos svečiai yra savo srities specialistai, žinomi interneto dizaineriai, turintys savo skaitmenines agentūras, arba tokių projektų kaip droople ar wordpress atstovai. Beje, jeigu laidos vedėjas supainioja žodžius į jį paleidžiamas sviedinukas . Laidą žiūrintys gyvai gali komentuoti.

 

Malonaus  ir naudingo žiūrėjimo savaitgalį:

 

Ar žiūri internetinius televizijos kanalus, o gal paprastas televizorius įdomiai rodo?

 

 

Panašūs straipsniai:

Tags: , , , , , ,

  • http://www.giedresblogas.lt Giedre

    YouTube išties galima rasti įdomių laidų, skirtų profesionalams ir leidžiančių tobulėti savo srityje. Gal ir Lietuvoje kažko panašaus reikėtų.

    • Anonimas

      reiktų ir manau būtų visai pelninga, jeigu turinys būtų vertas dėmesio. Mielai žiūrėčiau