Įrašo autorius & užpildyta Blogas.

Asmeninis interneto puslapis su portfolio (darbų pavyzdžiai) kiekvienam kūrybiniu darbu užsiimančiam žmogui yra svarbi verslo dalis. Darbų pavyzdžiai klientui padeda apsispręsti, ar būsite pasamdytas.
Šiame straipsnyje aptarsiu dalykus, kurie padės patiuninguoti interneto puslapį su portfolio taip, kad jis dar labiau patiktų jūsų būsimiems klientams.

Pradėkime nuo paprastumo, glaustumo ir tvarkos

Puikus portfolio puslapis turi būti lengvai suprantamas, paprastas ir glaustas.
Puslapio lankytojai, o gal ir būsimi klientai, iškart turi suprasti, kuo užsiimate, kokias paslaugas siūlote ir kodėl esate geriausias savo srityje. Klaidinga manyti, kad puslapio lankytojai tarsi savaime apie jus turi žinoti.

Atskleiskite kūrybingumą

Jūsų asmeninis interneto puslapis su portfolio turi parodyti daugiau nei tai, kas jūs esate ir kuo užsiimate. Jis turi padėti atskleisti jūsų asmenybę ir papasakoti apie jus. Dažnai potencialūs klientai tikisi labiau suasmeninto interneto puslapio, nei, sakykime, įprastai atrodo neutralūs, verslui skirti puslapiai, tačiau nereiktų persistengti ir išgąsdinti būsimų klientų.
Svarbiausia, kad puslapis parodytų, ką galite, kokie puikūs jūsų darbai ir priversti puslapio lankytojus užsinorėti bendradarbiauti.
Pristatant savo darbus svarbu kokybiškos nuotraukos, išsamus aprašymas ir klientų atsiliepimai.

Paprastumas ir aiškumas svarbiausia

Paprastumas svarbu, bet puslapis dar turi būti aiškiai išdėstytas. Svarbiausia suprasti, kodėl interneto puslapio lankytojai ateina į jūsų puslapį ir ką ten tikisi rasti. Gal jie ateina pamatyti jūsų naujausius darbus? O gal jiems įdomi jūsų asmenybė? Gali būti, kad jie paprasčiausiai nori susisiekti.
Geras interneto puslapis turi įtikti įvairiems lankytojams, nesvarbu, kokie jų specifiniai poreikiai.
Taip pat jis bus paprastas, su aiškia navigacija, atskleis jūsų asmenybę, sugebėjimus, pademonstruos darbus, leis lengvai susisiekti, rasti jus socialiniuose tinkluose.

Įkvėpė: socialh.com

Dalinamės

Komentuoti

  • (nebus matomas)