Prieš Kalėdas prašom visi po gerą darbą

Prieš Kalėdas prašom visi po gerą darbą, nes taip priklauso, plius JIS stebi (Kalėdų šitas, kur dovanas dalina)

Regis iš Google+ parašė maždaug taip:

#kalėdos
Gerus darbus daryti yra gera
+Marius frogsign sukūrė man dizainą (beje - labai švariai dirbantis web dizaineris. Iš pusės žodžio suprato ko man reikia ir atidavė švarų ir kokybišką rezultatą. Rekomenduoju). Atidavęs rezultatą jis pasakė, kad yra tokia tradicija - daryti gerus darbus bendruomenei prieš Kalėdas. Todėl nieko iš manęs nepaėmė.
Po poros dienų į mane kreipėsi kaimynas. Jo draugo žmona - juvelyrė. Papuošalus kuria. Ir taip nutiko, kad jos web’as numiro. Gavau prisijungimo duomenis ir prasėdėjau keletą valandų besigilindamas į man nežinomos TVS  vidurius ir bėdas. Pakėliau web’ą ant kojų, sukūriau veikiančią rezervinę kopiją. Šiandien gaunu e-mail’ą: kiek skolinga, kada galėčiau atvežti pinigus?
Pagalvojau ir parašiau: šalia tavęs tikrai gyvena vienišas pagyvenęs žmogus. Iškepk pyragą ir aplankyk jį. Padovanok truputį dėmesio ir šilumos. Tai tebūnie atlygiu už mano darbą.
Paspaudžiau “send” ir kažkodėl pasijutau labai gerai.
Gal ne toks aš jau ir supuvęs, kaip iš šono atrodau?
P.S. gyvenimas čiulpia ir jaučiatės xrenovai? Padarykit vieną nuoširdų gerą darbą tiems, kam tikrai to reikia. Aš pažadu - pasijusite geriau

 

Kategorija Bendrai. Išsaugoti nuoroda.