Rebelmouse - naujas ir užkabinantis socialinis tinklas

Įsivaizduojat, radau tokį naują socialinį tinklą Rebelmouse, ant kurio užsikabliavau, nežiūrint į tai, kad šis tinklas dar tik beta versijos. Tiksliau, ne aš pats radau, o Gary Vaynerchuk (tas pats, kuris nuo mažens į verslumą linkęs ir kaimynams jų pačių išaugintas gėles pardavinėjo) rekomendavo vienoje iš savo socialinių kalbų, rodytų per YouTube.
Manoma, kad šis socialinis tinklas išpopuliarės tiek pat, kiek Twitteris už Lietuvos ribų.

Tinklo esmė paprasta - susikuri paskyrą, tiksliau, prisiregistruoji Rebelmouse puslapyje su Facebooko ar Twitterio vartotojo vardu (greit bus galima ir su Google+) ir viskas, daugiau nieko daryti nereikia.
Rebelmouse paskyros puslapyje rodomai viskas, ką parašei Twitteryje ir Facebooke, taip pat Pinterest, Youtube ir blogo RSS sraute.
Gerai tai, kad tavo stebimo žmogaus visi įrašai vienoje vietoje. Padeda apsispręsti, ar verta žmogų sekti. Paprastai vieną žmogų sekame viename socialiniame tinkle ir nematome jo įrašų kituose.
Tiems, kas rašo blogą, ar nori vienu metu į kelis socialinius tinklus paskleisti vieną žinutę, labai patogu, nes tai galima padaryti iš Rebelmouse paskyros puslapio. Paskelbi naujieną ir paskleidi į kelis socialinius tinklus.
Dar vienas, geras dalykas yra tai, kad Rebelmuose puslapyje, žinutes galime iškelti į viršų, ar “užfreezinti”, tam tikroje vietoje. Aš “užfreezinau” nuorodą į savo blogą ir naudojamus socialinius tinklus.
Manau, kad šis socialinis tinklas vertas dėmesio, nes naudotis paprasta ir, jeigu nenori, jame nereikia papildomai rašyti, nes turinys gerneruojasi savaime iš naudojamų socialinių tinklų.

Kategorija Socilaliniai tinklai. Išsaugoti nuoroda.

Komentuoti