10

Kaip aš Google’ą priverčiau parodyti meilę

2011/10/05 Autorius Kategorija Apie Blogus, Wordpress

Taip įsižiebia kompiuterinė meilė

Maloniai nustebau, kaip po rugsėjo 26 dienos Google Panda 2.5 atnaujinimo bloge šoktelėjo lankytojų skaičius. Primiršusiems, kas tas Google Panda, trumpai priminsiu, kad tai - atnaujintas Google paieškos skriptas. Smulkiau apie skripto atnaujinimus čia.
Taigi, pasidomėjau, kodėl taip įvyko. Norintys, kad ir jus Google labiau mylėtų, skaitykite toliau.
Dabar šis skriptas tiesiogiai susietas su Google Plus ratais. Kuo daugiau žmonių mus įtraukia į Google ratus, tuo aukščiau Google paieškoje kyla mūsų parašytas straipsnis, jeigu jį susiejame su Google profiliu.
Aišku, šiame Google atnaujinime galėtume įžvelgti nešvarią konkurenciją, bet aš į tai nesigilinsiu.
Dar prieš Pandos atnaujinimą įsidiegiau Scriptrr įskiepį, tam, kad blogo skaitytojai galėtų mane įtraukti į ratus (gerai skamba) Google Plus’e. Pasirodo, milžinas Google tuo džiaugiasi ir pakelia į viršų paieškos rezultatuose.

Kaip pademonstruoti meilę Google?

Pirmas žingsnis būtų susikurti Google Plus paskyrą. Jau kuris laikas šis socialinis tinklas prieinamas visiems. Google nori, kad savo Google Plus profilyje nurodytume, blogo pavadinimą. Taip didysis Google patiki, kad interneto puslapis arba blogas priklauso būtent mums.
Kitas žingsnis būtų bloge sukurti nuorodą į Google profilį.
Jeigu turite wordpress blogą, mano nuomone, paprasčiausia  įsidiegti Scriptrr įskiepį. Kaip tai padaryti straipsnis čia.
Nenaudojantiems wordpress, arba nenorintiems apsikrauti įskiepiais, Google siūlo bet kur straipsnyje arba tiesiog bloge įterpti kodą:

<a href="[profile_url]?rel=author">Google+</a>

kur vietoj

[profile_url]

turėtume įterpti nuorodą į savo Google Plus profilį. Nuoroda atrodo maždaug taip:

https://plus.google.com/109412257237874861202

Sutvarkytas html kodas, turi būti panašus į šitą pavyzdį:

<a href="https://plus.google.com/109412257237874861202? rel=author">Google+</a>

 

Kaip sekasi išnaudoti atnaujintą Google paieškos skriptą?

 

 

Panašūs straipsniai:

Tags: , , , , ,

 • Tomas Šivickas

  keista.. teoriškai: tai jeigu į savo psl įdėčiau kad ir ne savo o kito populiaraus asmens nuoroda ale jis autorius, tai padės puslapio populiarumui???  Aš manau kad čia ne tiek į autorių turėtų atsižvelgti kiek į puslapio adreso pasharinimo skaičių per google plus…

  • Anonimas

   Kaip ir minėjau ankstesniame komentare, nuoroda iš tavo straipsnio į google profilį bei iš google profilio į tavo blogą. Taip google įsitikina kas autorius, nes nuoroda į blogą esanti tavo profilyje įrodo, kas tikras autorius.Taip google teigia

 • buržujus

  Galva neveikia, gal gali atsakyti trumpai: tai jei tinklaraščio headeryje įdėsiu tą kodą su savo asmeninio profile url, ir tada pašerinsiu ant savo sienos bet kokį savo įrašą tinklaraštyje, tai tas įrašas bus labiau mylimas googlės?

  • Anonimas

   čia tikslas užsitikrinti, kad tu būtum skelbiamo straipsnio autorius. Kiek suprantu. Nuoroda į profilį gali būti po kiekvienu straipsniu. Tam, kad google patikėtų jog straipsnis tavo, nuoroda į blogą turi būti ir tavo google profilyje. Žodžiu iš tavo blogo į google profilį ir iš profilio į blogą.

 • Tomas

  Skamba per daug gražiai, kad tai būtų tiesa… :) Kokio maždaug dydžio tas lankytojų šoktelėjimas? Jis būtent iš google paieškų?

  • Anonimas

   jo iš google paieškų. Šoktelėjo maždaug 20%. Google to ir siekia, peržiūrėk nuorodas straipsnyje, dabar svarbiausia autorius ir ar tekstas originalus.

   • http://praeivis.lt praeivis

    O tau nedaeina, kad vasara baigėsi ir visiems lankomumas pakilo?
    Ir beje kur kas daugiau nei 20%

    • Anonimas

     visada galima pasitikrinti šaltinius iš kur ateina lankytojai. Kitas dalykas google reitingavimas, nei algoritmo pakytimas, klaip teisingai ir supratai, tikiuosi . Nu, o su lankytojų skaičiaus didėjimu sveikinu. Ypač jei dėl to tau nereikėjo idėti pastangų

 • Giedre B.

  Vadinasi, blogeriams naudotis Google plus - naudinga. :)

  • Anonimas

   pagal naują google paieškos algoritmą, naudinga