1

Ar Scriptrr Google+ įskiepis pateisins mano lūkesčius?

2011/08/09 Autorius Kategorija Wordpress

Neseniai įsidiegiau google cards įskiepį. Plačiau apie tai galite paskaityti šiame straipsnyje. Paveikęs maždaug 2 savaites šis įskiepis pasidarė tuščias. Įdiegimas iš naujo bei perkonfigūravimas nepadėjo. Įtariu, kad tai įvyko dėl to, jog atsisiunčiau naujausią WordPress 3.2.1 versiją.
Teko ieškoti naujo Google + įskiepio.

Nutariau išbandyti Scriptrr google plus profile įskiepį. Šis įskiepis man atrodo „googliškai“ bei minimalistiškai, todėl tinka prie mano svetainės dizaino. Beje, konfiguruojant įskiepį galima pasirinkti prie svetainės dizaino tinkančią spalvą. Google cards šitos galimybės nesiūlo.

Vienintelis mano pastebėtas įskiepio trūkumas buvo tas, kad jis neišverstas į lietuvių kalbą. Taigi, jei jums rūpi kalbajobų nuomonė, tai youtube paieškoje įveskite raktinį žodį kalbajobai, visi kiti straipsnį skaitome toliau .

Verta pastebėti, kad įskiepyje scriptrr esantis Add to circles mygtukas visada raudonas, nežiūrint to, ar esate draugai su scriptrr registruota internetine asmenybe.

Įskiepio diegimas

Įskiepį paprasta įsidiegti naudojantis wordpress administratoriaus sąsajoje esančiu įskiepių diegimo įrankiu. Apie tai plačiau rašiau šiame straipsnyje. Tereikia į paieškos laukelį įvesti scriptrr, taip susirasime šį įskiepį.

Kitas žingsnis būtų Scriptrr aktyvavimas:

Administratoriaus sąsajoje renkamės Išvaizda->Valdikliai. Tarp galimų valdiklių susirandame scriptrr. Pelės pagalba šį valdiklį nutempiame į valdiklių sritį.

Scriptrr įskiepio konfiguravimo subtilybės valdiklių srityje spustelėję ant Scriptrr Google+ Profile patenkame į šio įskiepio kofiguravimo langą.

Pirmoje eilutėjem randame Google + ID laukelį. Jį būtina užpildyti, jei norime, kad įskiepis veikų. Google Plus ID gausime nuėję į savo Google+ paskyrą bei paspaudę ant ikonos, nurodytos paveikslėlyje.

Žemiau esančiuose laukeliuose galme įvesti įskiepio plotį, savo svetainės pavadinimą, spalvą bei nuorodas į socialinius tinklus.

Koks jūsų požiūris į google+ įskiepius?

 

Panašūs straipsniai:

Tags: , , , , , , , ,

  • Anonimas

    google cards nuvylė per 2 savaites, žiūrėsim, kaip seksis Scriptrr