9

Apie WordPress 3.2 awesomeness, tiesiai iš kūrėjo lūpų

2011/07/27 Autorius Kategorija Wordpress

Interviu su Matt Mullenweg, wordpress įkurėju, apie WordPress 3.2 awesomeness:

 

Panašūs straipsniai:

 

 • Anonimas

  Pokalbis visai įdomus

 • http://praeivis.lt praeivis

  Jam mažiau girtis reikėtu ir savo kodą peržiūrėti. Ir jeigu dėl kodo dar sunku ginčytis, tai jų siūlomos twenty eleven temos CSS failiukas užima 56k ir jame yra 2700 eilučių
  Na ir tiek to su tuo kodu ar css - bet kas iš tų naujų post format jeigu nėra kaip jų realia išnaudoti - norint integruoti su socialiniais tinklais tenka diegtis bilikiek įskiepių. Va jeigu mažiau girtusi ir padarytu integracija su socialiniais tinklais out-of-the-box tada būtų šaunu. O kol kas reikėtu uodegą paspaudus sėdėti :-/

 • Anonimas

  aš pats post formatų kolkas nenaudojau. Dėl integracijos su socialiniais tinklais, jeigu nori integruoti, gali rinktis iš daugybės įskiepių, jei ne, tai tada wordpress mažiau apkrautas. Manau toks kūrėjų požiūris. Labai didelio wodpress pagreitėjimo lyg ir nepastebėjau.
  Įdomu ar kiti pastebėjo?

 • http://praeivis.lt praeivis

  Tikrai manai, kad vis dar neverta integruotis su socialiniais tinklais? Na tiek to, tau atleidžiama - bet va WP kūrėjams vieną kartą reikėtu atsibusti ir suprasti, kad RSS niekas nebeskaito, o vien lankytojai iš paieškos sistemos nieko verti. Todėl integracija su socialiniais tinklais būtina, kitaip WP mirs. Ypač jeigu G+ pakeis savo nuomonė dėl bloginimo ir patobulins G+ įrašų galimybes.

 • Anonimas

  Aš skaitau rss, lygiai kaip iš socialinių tinklų. Maždaug pusė ant pusės. Į mano blogą maždaug 2/3 lankytojų atvaro iš rss. Bent jau taip google analytics rodo. O kaip tu tą integraciją į soc. tinklus įsivaizduoji, kad iškart būtų kažkas panašaus į visus soc. tinklus palaikantį įskiepį įdiegta by default?

 • http://praeivis.lt praeivis

  Ne į visus, bet bent jau FB,Twitter ir G+. Nors man užtektu ir FB - iš ten ateina kur kas daugiau nei per RSS. Kažkada jau skelbiau savo G+ sraute, kad FB turiu tik 45Like, o kasdien sulaukiu kelių šimtų lankytojų dėl visokių Like, Share ir t.t. Kai Twitter turiu 154 pasekėjus ir dar panašiai tiek G+, bet iš tų tinklų ateina tik keliolika ar keliasdešimt lankytojų. Ir keli šimtai RSS srauto prenumeruotojai tiek lankytojų neatveda kaip FB vienas pats. Todėl į FB, o dabarr jau ir G+ ignoruoti tiesiog kvaila.
  O integracija su soc. tinklais įskiepių pagalba tai baisus galvos skausmas. Pabandyk savo jėgomis realizuoti FB komentarus, Like ir Share ir kad tai funkcionuotu be problemų. Žmogui neišmanančiam IT tai tikrai bus per sudėtinga. O su G+ išvis dar nemačiau įskiepių.

 • Anonimas

  Pas mane, kaip minėjau, daugiausia lankosi iš rss. Integracija su socialiniais tinklais, aišku reikalinga. WordPress šią problemą sprendžia su įskiepiais.  Turbūt reikia įskiepio aprėpiančio populiariausius soc. tinklus. pvz. sharedady įskiepis leidžia prisidėti kiek nori ir kokių nori soc. tinklų.

 • http://praeivis.lt praeivis

  Tai va tame ir problema, kad metus laiko prabuvau su tokiu shareholic įskiepiu kuris mano durna galva buvo artimiausias originalioms ikonoms. Ir praktiškai niekas juo nesinaudojo. Ir kiek skaičiau atsiliepimus ne tik pas mane, bet kai tų tinklų begalės tai niekas net nekreipia į juos dėmesio. O užteko patalpinti normalius FB, Twitter ir G+ ženkliukus prie kurių pastarųjų tinklų vartotojai yra įpratę ir visi puolė dalintis naujienomis mano tinklaraštyje. Būčiau tai padaręs prieš metus, tai situacija būtų visai kitokia.
  Ir čia tik pasidalinimai, o kur dar talpinimas į socialinius tinklus? Nesinorėtu, kad tavo įrašai automatiškai atsirastu tavo FB puslapio, Twitter ir G+ srautuose? Kodėl RSS srautas kuriamas, nors RSS marina visi - įskaitant Firefox ir Chrome kuriuose reikia pavargti norint rasti RSS srauto įkonėlę.
  Žodžiu WP kūrėjai tikrai neturi kuo girtis - kodas baisus, siūloma tema dar baisesnė ir vienintelis jos privalumas tai universalumas nes sugeba atvaizduoti turinį praktiškai bet kokiame įrenginyje. Bet kas iš to universalumo, jeigu normaliame wide ekrane ji atrodo baisiai? Jau geriau su WPTouch kūrėjais susitartu ir WPTouch taptu WP dalimi nei tokios temos kaip twenty eleven kurios kuriamos tik tam, kad pademonstruoti galimybes, bet ne raliam naudojimui

 • Anonimas

  jo automatinio integravimo į socialinius tinklus galimybė aišku gerai, bet turi būti pasirinkimas dalintis ar ne. .
  Dėl temų tai wp kūrėjai paikankamai neprikurs. Aš būčiau už galimybę kad reiktų tik css ir html kodą sukurti, o visi kiti įskiepiai ir t.t. būtų paprastai sutampomi arba talpinami į betkurią patikusią vietą. Būtų paprastą dizaininti, ane?