6

Nemokami internetiniai įrankiai, subalansuoti web dizaineriams

2011/06/17 Autorius frogsign Kategorija Bendrai

Internete aptikau kelis įdomius, nemokamus įrankius, kurie palengvins interneto dizainerio kūrybingą kasdienybę. Tai nauji ir įdomūs projektai, padėsiantys sutaupyti laiko, kurio mums visiems trūksta.

twiends.com
Įdomus įrankis, padedantis susirasti Twitter’io, Facebook’o bei YouTube draugų bei taip padidinti populiarinamo interneto puslapio lankomumą. Reikalinga nemokama registracija. Draugų galima susirasti pagal pomėgius bei geografinę vietovę.

simplenoteapp.com
Nusibodo užsirašinėti informaciją ant lapukų ir juos pametinėti? Simplenote šią problemą išsprendžia, nes yra prieinamas iš visų internetą turinčių įrenginių.

bounceapp.com
Įvedę interneto puslapio nuorodą gausime įvesto puslapio nuotrauką. Gautu interneto svetainės paveikslėliu galėsime pasidalinti Facebook’e ar Twitter’yje, po paveikslėliu pasidarysime užrašą.

resizemybrowser.com
Norėdami sužinoti, kaip interneto svetainė atrodys tam tikros rezoliucijos ekrane, galime Resizemybrowser puslapyje pakeisti naršyklės dydį.

woorank.com
Puikus nemokamas, nereikalaujantis užsiregistruoti svetainių analizavimo įrankis. Tereikia įvesti norimo išanalizuoti interneto puslapio nuorodą ir puslapis bus įvertintas pagal lankytojų skaičių, populiariausius tekstus, SEO, socialinius tinklus. Pateikiami duomenys, per kiek laiko atsidaro puslapis, IP adresas bei kas interneto adresą užregistravo.

ge.tt
Paprastas būdas dalintis failais. Tereikia failą, kuriuo norime dalintis, nusiųsti į ge.tt interneto svetainę ir tokiu būdu gausime nuorodą, kurią galėsime talpinti įvairiuose socialiniuose tinkluose.

bufferapp.com
Jeigu nori iš anksto parašyti kelis tweetus ir nustatyti laiką, kada juos automatiškai paskelbti, šis sprendimas kaip tik tau.

fontstruct.com
Tiems, kam trūksta įdomių šriftų, fontstruct.com leidžia juos susikurti patiems. Sukurtas šriftas bus išsaugotas TrueType formatu.

degraeve.com
Favikonų kūrimo įrankis, leidžiantis ikonas padaryti net persišviečiamas (transparent).

Ar esate naudojęsi aprašytais įrankiais?

Tags: , , , , , ,

 • http://www.laimeskudikis.lt/ Ieva

  Geras, ką tik išbandžiau woorank - fainas dalykėlis! :) Džiugu įsitikinti kad visai neblogai SEO sutvarkytas mano blog’e, ir labai patogu kad parodo ir spragas :) Ačiū!

 • frogsign

  prašom, man šitas įrankis irgi patiko. Mano bloge rado kelis trūkumus
  Įrankis labiau pritaikytas amerikietiškiems puslapiams, bet ir mes iš jo galim gauti naudos

 • http://www.laimeskudikis.lt/ Ieva

  Ar naudojat kas nors tas direktorijas? DMOZ, Yahoo? Yra prasmės, kažin, ar čia irgi labiau amerikiečiams? :)

 • frogsign

  visada galima bandyti ten talpinti puslapius, bet nežinau ar tai atves daug skaitytojų

 • http://www.giedresblogas.lt Giedrė

  A kodėl, web dizaineriams tiktai? Aš ne dizainerė, bet ir man tinkančių dalykėlių čia yra. Sakyčiau, visai tinka ir blogeriams.

 • http://insaider.lt Tomas

  http://www.woorank.com šis įrankis tinka visiems, net nežinau kodėl jį priskyrei dizaineriams :)
  Beje surinkau 56.9 balus :) Vadinasi ne tokios jau blogos mano seo žinios, kurias pritaikiau savo blogui
  Dėkui už nuorodą, bet yra panašus lietuviškas puslapis http://kodai.manualai.lt/seo.html