Įrašo autorius & užpildyta Bendrai.

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo vieno puslapio, ypač plokšti ir prisitaikantys, o dar ir su didele nuotrauka fone dizainai. Jie atrodo modernūs, švarūs, jiems prikurta įvairių animuotų efektų. Vieną puslapį prižiūrėti yra paprasčiau.
Viskas atrodo gražu, bet toks dizainas turi trūkumų.

nuotrauka iš http://www.flickr.com/photos/21496790@N06/5065834411


 

Mažiau erdvės pasireikšti

Vieno puslapio interneto portalas gali sutalpinti mažiau informacijos. Jis labiau tinka sukurtiems darbams pademonstruoti ir autoriui trumpai prisistatyti. Tačiau dažnai potencialiam klientui tiek informacijos yra per mažai.

Kokios informacijos ieško potencialus klientas?

Dažniausiai visa interneto puslapyje pateikta informacija potencialiam klientui nebūna įdomi. Kai kuriems galimiems klientams įdomu jūsų sukurti darbai. Kitus gali sudominti patenkintų klientų atsiliepimai. Dar kitiems svarbus jūsų klientų sąrašas. Kuo daugiau informacijos, susijusios su jūsų gebėjimais ir darbu, bus galima rasti jūsų puslapyje, tuo profesionaliau atrodysite ir klientui bus lengviau priimti sprendimą, ar jus samdyti.

Vieno puslapio portalas ir SEO

Jeigu interneto portalas sudarytas iš vieno puslapio, tai paieškos naršyklė jį indeksuodama ir užregistruos kaip vieną puslapį. Vadinasi, sumažėja šansai būti surastam internete. Kelių puslapių portalas su atnaujinama informacija yra pranašesnis už vieno puslapio, jeigu žiūrėsime iš paieškos naršyklių pozicijos.
Viename puslapyje telpa mažiau raktinių žodžių nei keliuose. Tai irgi lemia, kiek žmonių jus suras internete.

Sunku pridėti daugiau informacijos

Vieno puslapio portale sunkiau nuolat atnaujinti ir pridėti naują informaciją, reikia daugiau planuoti.
Pastoviai atnaujinama informacija turi kelis pranašumus. Paieškos puslapiams, tokiems kaip Google, patinka atnaujinama informacija. Klientai irgi vertina interneto puslapius su šviežia informacija.

Niekada nežinome, kiek potencialių klientų seka atnaujinamą informaciją, tokią kaip buvusių klientų atsiliepimai, klientų sąrašas ar blogo įrašai mūsų interneto puslapyje.
Išsiaiškinome, kad keičiama informacija yra geras dalykas.

Vieno puslapio portale tai padaryti sunkiau, nes toks puslapis persipildys ir pasidarys per ilgas. Puslapio lankytojams nusibos ilgai slinkti žemyn, nerandant to, kas juos domina.
Informacija atrodys prastai išdėstyta, atrodysite prastas informacijos architektas, o tai nepatiks potencialiems klientams.

 

Įkvėpė: http://skyje.com/

 

Dalinamės

Komentuoti

  • (nebus matomas)