Įrašo autorius & užpildyta Dizainas, Spalvos, Svetainių palyginimai.

Visiška priešingybė mano aprašytiems kepyklų interneto puslapiams yra teisines paslaugas teikiančių įmonių puslapiai. Taip web dizaino estetikos video mokymuose jie ir buvo pristatyti. Tokios interneto svetainės atspindi kitokias vertybes - reputaciją, pusiausvyrą, amžinumą, patikimumą ir t.t.
 

Kaip ir rašydamas apie kepyklas, į Google įvedžiau raktinį žodį “advokatas” ir nustebau radęs 914 000 rezultatų. Kad pasirinkimas gausus, nieko nuostabaus, nes nemažai šios profesijos atstovų užsiima individualia praktika arba dirba mažose komandose.
Neradau įdomių ir įkvepiančių lietuviškų advokatų interneto puslapių, nors ir peržiūrėjau pirmus 5 Google paieškos rezultatų puslapius. Didžioji svetainių dalis atrodo pasenę ir neradau nė vienos prisitaikančios prie mobiliųjų įrenginių ekranų dydžių. Toks jausmas, kad dauguma šių puslapių sukurti ir užmiršti, todėl neatitinka šių dienų poreikių.
Gerai nors tai, kad lietuviški advokatų kontorų puslapiai pataiko į tinkamą spalvų paletę, o tai iš dalies sukuria reikiamą nuotaiką. Gaila, kad kiti dizaino elementai nepriderinti, o amžinosios su teisine veikla siejamos vertybės suprantamos kaip visiškai nusibodę ir neišmoningi Times New Roman ir Arial šriftai, standartinės nuotraukos ir įprastas išdėstymas.

Kokia turi būti klasikinė advokatų kontoros spalvų paletė?

Kaip matome paveikslėlyje, dominuoja vyriškos, pasitikėjimui, išminčiai ir pusiausvyrai atstovaujančios, konservatyvios spalvos.

Tie, kurie kuria ar atnaujina teisines paslaugas teikiančios įmonės interneto puslapį, įkvėpimą ras šiose svetainėse:

duluthlaw.com

 

thekimlawfirm.com

 
steinsperling.com

 
pattonboggs.com/

 
wsgr.com

 
thomasjhenrylaw.com

 
arentfox.com

 
bdblavocats.com

 

goodwinprocter.com

 
barronadler.com

 
dilworthip.com

 

Dalinamės

2 Atsakymų į “Advokatų kontorų interneto puslapiai nuobodžiai konservatyvūs”

 1. Turboink

  Kodėl prisitaikymas prie mobiliųjų įrenginių ekranų dydžių yra privalumas? Telefonai ir taip puikiai atvaizduoja pilnas tinklalapių versijas. Tiesiog trendas?

  Atsakyti
  • frogsign

   tikrai nuoširdžiai norėčiau pamatyt neprisitaikantį interneto puslapį, kurį gerai atvaizduoja mobilus telefonas

   Atsakyti

Komentuoti

 • (nebus matomas)