Kaip tapti geru web dizainerio klientu?

Šis straipsnis skirtas tiems, kuriems reikia naujo interneto puslapio ir kurie ieško, kas tokį sukurtų. Jį parašiau remdamasis theskoolrocks.com esančiais video ir įrašais.
Tikiuosi, kad jis padės web dizainerių klientams susiorientuoti sudėtingame skaitmeniniame pasaulyje.

Kaip rasti gerą web dizainerį ar programuotoją?

Visų pirma, tam, kad surastume gerą web dizainerį ar interneto puslapių vystytoją, dar vadinamą programuotoju, reikia išsiaiškinti, kokie šie specialistai būna.
Dauguma srities atstovų turi tiek dizaino (puslapio išvaizdos kūrimo ir pritaikymo kliento poreikiams), tiek programavimo (techninių) žinių.

 
 
 
 
Web dizainerius ir programuotojus, galime susktirstyti į:

  • Geras dizaineris, šiek tiek nusimanantis apie programavimą.
  • Geras progamuotojas, šiek tiek nusimanantis apie dizainą.
  • Specialistas, išmanantis abi sritis.

Samdant interneto dizaino studiją gauname komandą, dažniausiai susidedančią iš dizainerio ir programuotojo. Prie tokios komandos kartais prisijungia SEO specialistas ir marketingo strategas.
Samdant puslapių kūrimo specialistą didesniam projektui, apsimoka užsakyti vienos dienos projektą ir taip specialistą patikrinti.
Prašant ankstesnių klientų rekomendacijų verta užduoti šiuos klausimus:
Ką specialistas padarė gerai? Ką galėjo padaryti geriau?

Kaip iš web dizainerio ar programuotojo gauti daugiausia naudos?

Didžiausia klaida, kurią gali padaryti klientas, yra atnešti sąrašą savybių, kurios turi būti įtrauktos į naujai kuriamą web projektą, numesti jas ant stalo ir manyti, kad to užtenka.
Jums, kaip klientui, svarbiausia išsiaiškinti, kokios naudos turimam verslui atneš kuriamas interneto puslapis.
Taigi, bendradarbiavimą su web dizaineriu ar programuotoju pradėkite nuo poreikių išsiaiškinimo.

Kaip gauti daugiausiai naudos verslui?

Tiksliai paaiškinkite dizaineriui ar programuotojui, kokios naudos savo verslui norite iš kuriamo puslapio. Nepamirškite apibūdinti savo prekės ženklo. Taip atrodysite profesionalus ir rimtas klientas.
Atsiminkite, kad puslapis yra skirtas jūsų klientams, o ne jums, todėl paaiškinkite dizaineriui, ko jūsų klientai tikisi iš jūsų interneto puslapio.
Galiausiai supraskite, kad perkate ne jau sukurtą elektronikos prietaisą, tokį kaip skalbimo mašina. Jūsų tikslas nėra gauti kuo daugiau funkcijų už geriausią kainą, bet gauti tuo metu verslui reikalingas funkcijas. Galutinio sprendimo nėra, nes verslas nuolatos keičiasi, o puslapis, atsižvelgiant į tai, yra atnaujinamas.

Kategorija Dizainas. Išsaugoti nuoroda.

Komentuoti