6

Interneto užvaldymas per eko-psichotronikos prizmę

2012/04/01 Autorius Kategorija Bendrai

Atėjo laikas atskleisti tiesą tau, mielas skaitytojau. Manau, kad esi nekvailas ir suprasi, kad tokie mistiniai žodžiai kaip SEO, ar backlinkinimas yra beprasmiai. Paprasčiausiai pagalvok, kokį srautą į tavo blogą atveda toks optimizavimas? Kiek tau tenka dėl to vargti, o kur populiarumas ir pripažinimas? Jeigu nuoširdžiai sau atsakei į šiuos klausimus tu, kaip ir aš, suvoki, kad anksčiau minėti dalykai neveikia. Aš suradau atsakymą, kaip į blogą pritraukti šimtus skaitytojų man pačiam netikėtoje vietoje ir šiuo atradimu mielai pasidalinsiu.

Pradėjęs domėtis dvasiniais dalykais atradau eko-psichotronikos mokslą. Ši disciplina mano gyvenimą padarė turtingesniu, o į blogą atvedė gausybę naujų skaitytojų. Eko-psichotronikos  mokslas man leido pasitelkti vidinės energijos resursus ir juos sujungti su interneto srautais, tai ir yra šio mokslo esmė.
Supratau, kad minimalistinis dizainas, nėra atsakymas kuriant interneto puslapius, nes, kaip parodė realybė, eko-psichotroniškai optimizuoti blogai įgauna visai kitą išvaizdą ir dimensiją.
Aš pasidalinsiu interneto resursais, padėjusiais man nušvisti eko-psichotroninėje šviesoje ir ne tik praplėsti pasaulėžiūrą, bet ir pritraukti šimtus ištikimų skaitytojų.

Geriausi eko-psichotronikos resursai:

laisvesordinas.lt

Šiame žmogiškai šiltame puslapyje naudojami raktiniai žodžiai: Dievas, Meilė, Išmintis, Laisvė, Žmogus. Aptariamos dvasinio tobulėjimo temos. Akivaizdu, kad tai - labai geras eko-psichotroninio optimizavimo pavyzdys. Šio nuostabaus portalo šūkis: Laisvė ir meilė. Argi žmogui reikia daugiau? Jeigu reikia, tuomet nuėję į forumą rasime atsakymus į sudėtingiausius gyvenimiškus klausimus.

Vienas  forumo dalyvis klausia:” kodel man neiseina kurti eilių? kad ir ka bedaryciau neiseina”
Na, o Dailanagu jam atsako: “o, kažkada ir man panašiai buvo, o paskui savaime gavosi

Jau minėtajai Dailanagu, dabar štai kokios eilės liejasi:

Spėk ir neskubėk
meilė buvo ir yra, šiandien ryt ir vakare,
ją tik reikia spėt pagriebt ir į širdį įsidėt.
kaukes visas nusiimk ir meilumu apsivilk
neskubėk sakyti ne, rasi meilėje save.

Puslapio dizainas tikrai šiltai žmogiškas. Vien ko verta į dvasinį tobulėjimą vedanti ir savaime grojanti muzika. Skrendanti gulbė, nutvieksta saulės, tarsi leidžia suprasti, kad patekome ten, kur dvasiškai tobulėjama.
Turiu pripažinti, kad stiprioji šio puslapio dizaino vieta yra ne puikiai suderinti šriftai, ar dvasinga spalvų paletė. Tai - kursorių žvilgsniu sekantis ir murkiantis juodas katinukas. Per šį padarėlį užmezgamas ryšys tarp skaitytojo ir puslapio.

Kokią lyriškai stiprią dainą radau puikiame puslapyje:

 

dangauskaralyste.wordpress.com


Šis minimalistišai atrodantis blogas labiau orientuotas į prasmingus tekstus, nei į simbolius ar išvaizdą.  Jam tinka ir standartinė tema ar šriftai, svarbiausia - eko-psichotroninė informacija ir optimizacija. Čia rašoma, ko vengti ir į ką atkreipti dėmesį siekiant dangaus karalystės.
Bloge sužinojau, kad Marijonas Mikutavičius žino, kaip satanistiškai sudėti prištus.
Vienas labiausiai satanistine simbolika papuoštų renginių šiemet, kas visiems ir taip akivaizdu, - Mados infekcija. Gaila, kad ten nėra informacijos, ką daryti, jeigu sudalyvavai renginyje ir nežinojai,kad jis - satanistinis, o dabar rizikuoji patekti tiesiogiai pragaran.  Svarbiausia šio dangiško blogo mintis, kad velnias aplink mus, todėl būkime budrūs.

dokimos.org


Portalas veda dvasinio tobulėjimo keliu, bet svarbiausia, kad čia pasirūpinta spalvų derinimu. Matosi dizainerio įdirbis. Spalvos yra stiprioji puslapio vieta. Kaip tik jos ir palieka stipriausią įspūdį.
Jaučiasi aptariamo puslapio dvasinis artumas su aprašytu laisvės ordinu, jis pasireiškia per juodą katę. Puslapio dizaineris pasistengė ir puslapį suderino su IE, tik gala, kad nepaminėjo, su kuria versija. Eko-psichotroninės minties perdavimui tai neturi įtakos.

protokolai.com


Tai vienas stipriausių dvasinio nušvitimo keliu vedančių lietuviškų blogų. Tokio tipo blogams budingą kalbėjimo eilėmis trūkumą autorius sprendžia charizmatiškumu. Tekstuose gausu dvasinių pamokymų, todėl verta paskaityti kiekvienam, siekiančiam dvasinio tobulėjimo.
Gaila, kad autorius per mažai dėmesio skyrė blogo išvaizdai, nors dvasiškai tobulėdamas supranti, kad knygos viršelis ne toks svarbus kaip tekstas. Labiausiai pasigedau vieno - juodos katės, kuri yra dvasiškai tobulėjančių internetinis simbolis.

nso.lt


Kiekvienas besidomintis eko-psichotronika savo kelyje anksčiau, ar vėliau sutinka nso.lt puslapį.
Tai labai kokybiško dizaino pavyzdys su visais tokiems puslapiams būdingais atributais - juodu fonu ir vienu intergalaktiniu paveikslėliu.
Stipriausia puslapio dizaino vieta yra viena ant kitos lipančios teksto eilutės. Tik pakankamai toli eko-psichotronikos keliu pažengę mato puikiai išdėstytą tekstą Štai jums ir galimybė pasitikrinti nušvitimo lygį.
Puslapyje sužinojau, kad yra lietuvių, kuriems ateiviai implantuoja kvantinius kompiuterius, o jau su tais kompais-čipais jie gali valdyti bet kurį kosminį laivą, apie tai net negalvodami. Štai jums ir nušvitimas.

 

kvantinemagija.lt

Jeigu norite pagilinti žinias eko-psichotroninikoje, šis blogas kaip tik aptaria mistiką, ufologiją. astrologiją, sąmokslo teorijas. Tai visos sudedamosios internetinio nušvitimo dalys viename bloge. Svarbiausia, kad autorius skelbia savo vardą, turbūt tikrai tikrai tikrą. Pasirodo, kad mistikos paslaptis įvaldęs autorius yra nepriklausomas žurnalistas, o visos institucijos, jam iki nušvitimo sutartinai melavo.
Įsivaizuojate, blogas sugebėjo nušviesti, net 900 facebookerių. Tarp mūsų, pasirodo, ne taip mažai eiančių dvasinio tobulėjimo keliu. Bloge radau renginių kalendorių, bet ar galima nušvisti atsitraukus nuo interneto ir dalyvaujant konferencijoje?
Svarbiausia, kad bloge mėlyna spalva ir kosminiai paveikslėliai sustiprina eko-psichotroninę optimizaciją.

rokiskis.popo.lt

Labai stiprus ir dvasingas blogas. Visų pirma blogo išvaizda yra eko-psichotroniškai optimizuota per raudoną spalvą ir žiurkėną su ninzės kardu ir pirato raiščiu. Dar iki galo nėra ištirta, ar toks žiurkėnas yra energetiškai atitinkantis juodos katės simbolį, puliarių tarp nušviestų blogerių. Norėtųsi tikėti, kad autorius žino, ką daro.
Štai vien ko vertas blogo šūkis: “Asmeninė prakeiktojo Rokiškio skylė. Smegenų teroras visame gražume. Niekingi durniai čia nepageidaujami”. Labai stripus eko-psichotronikos pavyzdys.

apiemistika.lt

Vien pavadinimas leidžia neabejoti, kad patekome į dvasinių ir neatpažintų dalykų pažinimą vedanti portalą. Jame aptariamos temos nuo mistikos iki ateivių. Šis blogas yra mėlynas, su mistiškais paveikslėliais, reiškia eko-psichotroniškai optimizuotas. Tai patvirtina ir  daugiau nei 35 tūkstančiai facebook fanų. Pasirodo, kad nušvitimo siekia didelis internautų skaičius.

Kita, šio nušvitiman per eko-psichotronikos principus straipsnio dalis, lygiai po metų balandžio 1dieną. Nepražiopsokit .

 

Kaip tau, mielas skaitytojau, sekasi siekti nušvitimo per eko-psichotroninius interneto puslapius?

 • http://twitter.com/Arvidas Iron Fox

  Tai jau čia viskas aišku man dabar apie tą FrogSign, kuris iš tikrųjų ir yra tas tikrasis eko-psichotronininkas, o ne Užkalnis ar Rokiškis ar kiti mokslininkai, kuriais čia bandoma mus priversti suabejoti atseit.

  • frogsign

    nu taip reikia įvaldyti eko-psichotroniką ir tada jau srautai skaitytojų išauga. Naudingiausias šaltinis žinių apie tai yra nso.lt

 • http://www.giedresblogas.lt/ Giedre

  O tai kada galima tikėtis frosign bloge daugiau spalvų ir poezijos?

  • frogsign

    tai taip, aš dar tik pradedantis eko-psichotroninio dizaino specialistas, bet seku trendus ir einu link savišvietos. Čia viskas naturaliai ir iš vidaus ateis

 • http://viz3.blogspot.com/ viz3

  Graži kompanija. Jeigu jau Rokiškį su Užkalniu įtraukėt, tai man rodos tiktų ir Maldeikienė, aktyviai užsiimanti pensininkų demonizavimu - http://www.pinigukarta.lt/blog/kolumnistai/sprendimai-ir-islaidos-is-lubu.

  • frogsign

    gal ir demonizuoja pensininkus, bet ar jinai įvaldė eko-psichotroniką?