Įrašo autorius & užpildyta Bendrai.

Mano nuomone, niekas taip nesako, kad interneto puslapis tikrai modernus ir naujas, kaip didelės, besikeičiančios nuotraukos fone. Man jas patinka vadinti nuotraukų karuselėmis (angliškai slider). Nežinau, kaip jas geriau pavadinti lietuviškai.

Tokios foninės nuotraukos turi būti prisitaikančios, nes žmonės naudoja įvairiausio dydžio ekranus. Didelės raiškos ekranai tampa vis labiau prieinami, taip pat populiarėja naršymas, naudojant mobilius įrenginius. Planuodami fono nuotraukas turime galvoti tiek apie mažus mobilius įrenginius, tiek apie didelius ekranus.

Dar vienas naudingas didelių foninių nuotraukų panaudojimo būdas yra pademonstruoti savo sukurtus darbus. Puikus pavyzdys galėtų būti fotografo bloge esančios didelės raiškos nuotraukos, lėtai besikeičiančios fone. Tai puslapiui suteiktų nepakeičiamą nuotaiką ir puikiai pristatytų darbų autorių, neleistų suabejoti tuo, į kokį interneto puslapį patekai.

Didelės foninės nuotraukos interneto puslapį padaro išbaigtu, atviru, nuoširdžiu ir informatyviu. Interneto puslapis estetiškai tampa malonus.

Mane įkvėpę interneto puslapiai su nuotraukų karuselėmis fone:

crema-coffee.com

pedalsouth.org

werkpress.com

nvinteractive.co.nz

joes.co.nz

intersection.is

185plymouthstreet.com

case-3d.com

jackywinter.com

lrxd.com

Įkvėpė: designmodo.com

Dalinamės

Komentuoti

  • (nebus matomas)