Norint namuose tinkamai įsirengti darbo zoną, aktualu pagalvoti ne tik apie būsimus baldus, bet ir langų uždengimus. Juk kambaryje nuotaika atsiranda ne tik nuo patogios kėdės ar turimo darbo, bet ir nuo apšvietimo.

Dažnas asmuo su darbo erdve asocijuoja žaliuzes, ypatingai plastikines, metalo spalvos. Tačiau tai nereiškia, kad savo uždengimams turėtumėte rinktis tik šią spalvą. Šiuo metu įvairiose langų uždengimų įmonėse galite rasti didelį žaliuzių tipų ir spalvų pasirinkimą, todėl lengvai galėsite pritaikyti prie įvairių interjero stilių.

Yra trys pagrindiniai žaliuzių tipai: horizontalios, vertikalios ir medinės. Pastarosios išsiskiria savo medžiaga: medis suteikia kambariui jaukumo, natūralumo. Šią medžiagą paprastai renkasi tie, kurie nori sukurti daugiau ekologišką aplinką namuose. Iš medžio pagamintas langų uždengimas padės sulaikyti viduje šilumą žiemos metu, tad puikiai tinka, jei darbo kambarys yra kampinis kambarys.

Jei norite sudaryti griežtą darbo aplinką, tuomet rekomenduojama pasirinkti horizontalias žaliuzes. Jos patogios tuo, kad juosteles galėsite pasukti jums patogiausia padėtimi. Tai leis mėgautis lengva saulės šviesa, kol ji neįkyriai spigina ir pasukti juosteles norint sukurti didesnį privatumą ir prieblandą. Toks langų uždengimas yra gana minimalistinis, puikiai tiks prie neapkrauto interjero.

Jei norite interjerui suteikti kiek švelnumo, svajingumo (galbūt dirbate kūrybinį darbą), iš žaliuzių tipų jums geriausiai tiks vertikalios. Šios gali būti ne tik lygios, bet ir perforuotos. Nors jas bus kiek sudėtingiau valyti, jūs vis tiek gausite visapusį žaliuzių valdymą. Juosteles taip pat galėsite pasukti 360 laipsnių, taigi lengvai valdysite, kiek saulės pateks į jūsų darbo kambarį. Vertikalias galite pasirinkti ir specialios medžiagos, kurios padaro vidinę patalpą visiškai nematomą iš lauko, tačiau jūs galėsite matyti viską, kas dedasi lauke. Tai itin pravartu darbo kambariams, nes negalėdami išspręsti uždavinio, galėsite dėmesį nukreipti į lauką ir surasti įkvėpimą.

Kad visuomet kambaryje būtų išlaikomas norimas natūralaus apšvietimo kiekis, turite pasirinkti atitinkamus langų uždengimus. Vienas geriausių uždengimų yra žaliuzės, kuriomis galėsite apriboti saulės spindulius ir geriau sukurti privatumą.

Žaliuzės – puikiai tinka darbo kambariui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *