Prakalbus apie širmas, daug kas prisimena egzotiškąsias duris, naudojamas Japonijoje. Tačiau jei užsuktumėte į „Domus Lumina“ puslapį, pastebėtumėte, kad tai gali būti ne tik pertvara, bet ir įdomiai atrodantis langų uždengimas.

Kuo traukia širmos?

Stebint didelę langų uždengimų įvairovę: užuolaidos, roletai, žaliuzės, romanetės ir kiti, galima pastebėti, kad šiuo metu nėra paruošta daug sprendimų, kurie galėtų tikti loftams, namams su dideliais, vitrininiais langais. Šiuo atveju gali padėti egzotiškasis langų uždengimas, nes jis gali būti iki kelių metrų aukščio. Taip pat pasirinkus bėgelių sistemą, galima užtikrinti, kad aštuonių metrų pločio langas bus eektyviai pridengtas nuo saulės šviesos.

Širmas pravartu rinktis ir tiems, kurie nori kiek meniško vaizdo savo namuose. Sumontavę po kelis širmų audinius ant to paties lango galite pasiekti ganėtinai įdomų efektą: tai gali tapti atskiru meno kūriniu, paverčiančiu jūsų namus unikaliais.

Metas automatikai

Šis langų uždengimas ypatingai pritrauktų dėmesį pasirinkus automatine pavara valdomas širmas. Galite tik įsivaizduoti, kaip sėdint draugų būryje bus galima vos per kelias sekundes užtikrinti, kad teisingai sustojusios širmos uždengs jus nuo saulės šviesos. Galėsite iš karto sukurti norimą prieblandą, saulės šviesa neakins, todėl galėsite įsijungti kad ir filmą per projektorių.

Įmonės pateiktoje informacijoje galima matyti, kad pavara ir judantis mechanizmas veikia itin tyliai, todėl tai nesutrukdys vykstančio pokalbio, filmo. Tai puikus sprendimas ir tiems, kurie gyvena loftuose ir patinka naktį žvelgti į miestą. Ryte, saulei pradėjus šviesti, jei nenorėsite keltis galėsite tiesiog įjungti pavarą ir pajudėjęs langų uždengimas leis jums tęsti savo miegą. Tačiau norint visiško patogumo, būtų paranku, jei šią sistemą būtų galima suderinti ir su išmaniųjų namų sistema. Tai leistų nustatyti, kelintą valandą saulė turėtų būti uždengta, o kada langas turėtų būti paliktas neuždengtas.

Taigi mechaniniu būdų valdomos širmos yra tinkamas sprendimams norintiems kiek automatizuotų, technologijų pilnų namams. Žinoma, toks sprendimas tinka tik turintiems didelius langus, tad gyvenantiems daugiabučiuose parankiau rinktis automatines žaliuzes ar roletus.

Širmos – modernių namų langams

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *