Apšvietimas yra vienas svarbiausių dekoro ir nuotaikos kūrimo elementų namuose. Juo galima padidinti ar sumažinti erdvę, išryškinti norimus erdvės akcentus ar sukurti patalpos spalvinį toną. Apšvietimas ir šviestuvai yra ypač vertinami interjero meistrų – tai gali būti net dominuojanti detalė erdvėje. Kita vertus, jų kaina dažnai yra aukšta, todėl žmonės ieško pigesnių alternatyvų (alternatyva – šviestuvai internetu). Dėl to svarbu aptarti, kaip sukurti darnią tikslingos šviesos harmoniją namuose ir neišleisti visų savo santaupų.

Kainos klausimas

Renkantis apšvietimą, reikia atkreipti dėmesį, kad šviestuvai internetu ne tik dažnai yra pigesni, bet ir siūlo didesnį pasirinkimą. Čia galima rasti ne tik visiems įprastų klasikinių lubinių, sieninių ar pastatomų šviestuvų pavydžių, bet ir unikalių bei originalių modernaus apšvietimo instaliacijų. Žinoma, kainos klausimas yra sąlyginis, nes kartais šviestuvų salonai taiko specialias nuolaidas tik internetinėse savo parduotuvėse arba tik šviestuvų salonuose. Todėl, jeigu neskubate ir tik planuojate keisti ar papildyti savo namų apšvietimą, geras pasirinkimas yra sekti akcijas ir taikomas nuolaidas tiek internetu (patogu užsisakyti naujienlaiškį), tiek ir salone.

Erdvės išplanavimas

Renkant apšvietimą namuose – svarbus aspektas yra erdvės išplanavimas. Tai gali būti:

  • didelė uždara erdvė;
  • didelė atvira erdvė – lofto tipas;
  • maža uždara erdvė;
  • salelė (ypač populiari virtuvėse), kai erdvė sujungta su svetaine ar valgomuoju.

Internete galite rasti konkrečiai namų erdvei pritaikytų šviestuvų išdėstymų planų, todėl idėjų nesunku pasisemti dar prieš patiems planuojant, kaip turi būti išdėstyta šviesa.

Šviestuvai internetu – patogus pasirinkimas

Neretai klaidžiojant po šviestuvų saloną sunku nuspręsti, koks šviestuvas tinka ir patinka. Šviestuvai parduodami internetiniuose šviestuvų salonuose siūlo visai kitokią perspektyvą – galima ne tik matyti visą asortimentą, užsisakyti specialių kolekcijų šviestuvus, bet ir lyginti šviestuvus tarpusavyje. Taip ne tik sutaupomas laikas, bet ir dažnai galima užsisakyti šviestuvus į namus. Kita vertus, šviestuvų salonų specialistai sako, kad norint būti visiškai užtikrintiems dėl savo pasirinkimo, pravartu išsirinkti norimus modelius internete, o tada juos apžiūrėti salone. Kadangi realus vaizdas visada leidžia susidaryti geresnį įspūdį, kaip konkretus kabinamas ar statomas šviestuvas įsilies į bendrą erdvės stilistiką.

Šviestuvai internetu yra populiarėjanti tendencija ypač praktikuojama didžiųjų šviestuvų salonų. Tai ne tik patogu, bet neretai ir gerokai pigiau. Todėl jeigu norite sutaupyti ir papuošti savo namus, siūlome nenumoti ranka į  virtualius šviestuvų salonus.

Kodėl verta rinktis šviestuvus internete?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *