Kartais gali atrodyti, kad statybos trunka amžinai. Juk kol yra suderinamas projektas su architektais, kol yra užsakomos reikiamos medžiagos, kol paruošiama vieta darbui, sulaukiama tinkamo oro – atrodo aplinkybės visuomet tiesiog susideda nekaip. Tačiau karkasinių namų statyba gali įrodyti, kad nauju būstu galite džiaugtis vos per 4 mėnesius.

Kodėl taip trumpai?

4 mėnesiai gali pasirodyti kaip ganėtinai trumpas laikotarpis. Kaip įmonė gali spėti per tokį laiką ne tik nusipirkti visas medžiagas, bet ir suderinti detales su klientu, viską pastatyti, išlieti ir išdailinti? Šis laikotarpis, tai yra nustatytas minimalus laikas, o priklausomai nuo kliento poreikių, projektas gali trukti ir ilgiau (itin įmantrūs statiniai, kuriuose reikalinga ne tik apdaila, bet ir vidaus įrengimas su baldais gali trukti ir iki kelių metų). Tačiau procesas bet kokiu atveju vyksta panašiai, ypač remiantis UAB „Geras Namas“ informacija.

Viskas prasideda nuo poreikių suderinimo su klientu. Jei neturite savo architektų, įmonė gali parekomenduoti ir specialistus, su kuriais jie dirbo ir įgyvendino jau ne vieną projektą. Namų statyba vyksta greitai vien todėl, kad dauguma statybos dalių yra surenkama ceche, o vėliau, kai oras tinkamas, yra surenkami numatytoje vietoje.

Ar išlaikoma ta pati kokybė?

Pamačius tokią trukmę, gali pasirodyti, kad bus sunku tikėtis kokybės. Tačiau įmonė UAB „Geras namas“, užsiimanti karkasinių namų statyba užtikrina, kad daugeliu atveju kokybė, o tuo labiau oro kokybė bus daug aukštesnė nei įprastai statomuose būstuose. Įmonė ir išsiskiria tuo, kad pastatytuose namuose visuomet atlieka oro kokybės testą. Dažnu atveju, ypač jei buvo viduje panaudoti ir ekologiški baldai, ne tik apdaila, testų rezultatai parodo, kad patalpos oras ne tik atitinka normą, bet kenksmingų dalelių kiekis yra iki 10 kartų mažesnis nei minimali norma. Sienoms yra naudojamas specialiai apdirbtas medis, kuriam teigiamas savybes išlaikyti padeda medžio vata ir molio tinkas, naudojamas apdailai.

Norint pasistatyti naują būstą, kuriame galės glaustis visa jūsų šeima, visai nebūtina laukti amžinybę. Pasirinkę teisingai, pavyzdžiui, įmonę UAB „Geras namas“, užsiimančią karkasinių namų statyba, nauju namu galėsite džiaugtis ir už 4 mėnesių.

Kiek trunka karkasinių namų statyba?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *